Royalty Rookers forum

Oficjalne forum gildii Royalty Rookers na Apo 7.6

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-05-23 01:30:27

Zumun Rooker

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 2
Punktów :   

Screeny - regulamin!

Celem tej części forum jest tworzenie własnych tematów, aby podzielić się z innymi z gildii swymi ss-ami.

1. Można tworzyć tematy, zawierające również zdjęcia z gildią, lecz na każdym zjęciu musimy znajdować się my.
2. Na zdjęciu nie piszemy rzeczy typu "kox" itp., musimy przedstawiać swoją gildię w najlepszym świetle, nie jako gang zboczeńców.
2.1. Tak, poważnie!
3. Nie wyzywamy się w tematach (chyba oczywiste).
3.1. Można się wyzywać, ale z cenzurą (np. Ty CENZURA)
4. Zakazane jest jakiekolwiek urażanie gildii, grozi za to warn, ban, a nawet kasacja!
4.1. I żeby mi nie było, nie ma czegoś takiego że zamiast napisać "gildia Royalty Rookers jest jakaśtam" napiszemy "RR jest jakieśtam". Za to też grozi warn.
5. Za nieprzestrzeganie regulaminu działu screeny i podstawowych zasad netykiety, jak napisałem wyżej, warn, ban, a w końcu delete.

Może nie jest to jakiś gigant, ale nie mam do tego smykałki, naprawdę się postarałem. Jeśli macie jakieś propozycje do regulaminu działu Screeny, dział jest otwarty właśnie po to.

Offline

 

#2 2009-05-31 08:27:47

Vader Goku

Nowy użytkownik

5634757
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-05-30
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Screeny - regulamin!

Elo wszystko co u jest i ta cała stronka RR wyszla spoko Wiec se pozdro dla RR ;]


RR-Royal Rookers To Najlepsza Guilds in Rook PzDr...

Offline

 

#3 2009-06-03 08:47:44

Ocyo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-01
Posty: 9
Punktów :   

Re: Screeny - regulamin!

Nie no nawet spoko zasady

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.opiniujstajnie.pun.pl www.kutnowskagruparajdowa.pun.pl www.orkan-mojecice.pun.pl www.etiiiiiiiiii.pun.pl www.zarzadzanie09.pun.pl